Running

Güç Antreman Programı

Merhaba;

Bugün , sizlere özel olarak hazırladığım Koşarak Güç ve Dayanıklılık kazanmayı kendine amaç olarak belirleyen arkadaşlar için mükemmel bir antreman programı sunacağım. Bu program başlangıç seviyesi olup bitiş süresi 1aydır. 1aylık düzenli uygulama sonucunda bir sonraki antreman programına geçmeniz önerilir.

ANTREMAN PROGRAMI (Başlangıç Seviyesi)

İndirme Linki : https://www.dosyaupload.com/6zke

PROGRAM HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Stretching ; Antreman öncesi kasları esnetip rahatlatmak yorgunluğu azaltır , daha verimli antreman yapmanızı sağlar ve sizi sakatlıklardan korur. Stretching nasıl yapıcam diye sorucak olursanız Running bölümünden stretching antreman periyoduna ulaşabilirsiniz.
 • Isınma Ve Soğuma ; Stretching sonrası Jog ve antreman sonrası Jog çok önemlidir . Antreman öncesi yapılan jog sakatlanmayı önler ve kaslarınızın ısınarak antremana hazır hale gelmesini sağlar , antreman sonrası yapılan jog ise kaslarınızı rahatlamak için uygulanır.
 • 10x Ve 25Mt. Kavramı ; 10x (10Set) anlamına gelmektedir , 25Mt.(25Metre) anlamına gelmektedir. Burda sizden istenen 10kere 25 metre yokuş yukarı maximum hızda koşmanızdır . Aşşağı inerken yürüyerek ininiz. Bir sonraki sete geçmeden önce 15 Saniye dinleniniz.
 • Yerden Sıçrama ; Programda sizden durduğunuz yerde yere eğilerek maximum ivmeyle yukarıya sıçramanız istenmektedir. 4×20 demek ise 4 set 20tekrar şeklinde yapmanız , her set arasında 30 saniye dinleniniz.
 • Yokuş Yukarı ”Lunge” ; Lunge bir haraket çeşitidir. İnternetten Lunge haraketini arattırdığınızda haraketin formunu görebilirsin basit ve etkili bir harakettir . Bu haraketi yokuş yukarı yapınız. İnerken yürüyünüz . Haraket zorlayıcı olduğundan her set arasında 40Saniye dinleniniz.
 • Pazar Günü ; Sadece 45DK stretching yaparak haftanın tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atarak zinde ve kaliteli bir antreman çıkarmanız için önemlidir.

Bir yorum

 • RobertWaips

  Good day! sporman.net

  We make offer for you

  Sending your commercial offer through the feedback form which can be found on the sites in the Communication section. Contact form are filled in by our application and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique raise the probability that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm@make-success.com
  WhatsApp – +44 7598 509161

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir